Про Львівщину

Львівська область входить до п’ятірки найпривабливіших туристично-рекреаційних регіонів де ринок послуг відпочинку та оздоровлення є одним із найперспективніших в Україні. Природні багатства регіону завжди вважалися гордістю нашого краю.

Територія області розташована на стику Розточчя та Подільської височини. Значну частину території займає природний район – Українські Карпати та прилегле до нього Передкарпаття – курортні та лікувальні властивості яких ще далеко не вичерпані

Завдяки різноманітності рекреаційних ресурсів та сприятливим природним умовам відпочивати на Львівщині можна в будь-яку пору року.

В структурі рекреаційного потенціалу області провідне місце займають запаси лікувальних та мінеральних вод . “Скарбниці підземних аптек” здавна вважаються особливим багатством Львівського регіону.

З восьми типів мінеральних вод, що застосовуються в бальнеології, на Львівщині відомо сім. На їх базі розвиваються курорти, серед яких Трускавець, Східниця, Моршин, Шкло, Великий Любінь та інші оздоровниці. До лікувальних бальнеологічних ресурсів Львівщини належать також лікувальні торф’яні грязі Немирівського, Велико-Любінського, Моршинського родовищ та родовище Шкло.

На Львівщині санаторно-курортна справа є одним з найдавніших видів рекреації, яка в ринкових умовах сьогодення зазнає якісних структурних змін – з’являються оздоровниці найвищого європейського зразка.

Цілющі властивості оздоровчих та СПА-курортів області застосовують при лікуванні та профілактиці серцево-судинних захворювань, органів травлення, нирок, обміну речовин, опорно-рухового апарату, шкірних та інших захворювань. Послуги з лікування та реабілітації у санаторіях області надають кваліфіковані фахівці з багаторічним стажем.

Кліматичні умови Карпат є комфортними для організації зимових видів рекреації, зокрема для активного відпочику на гірськолижних курортах Львівщини – с. Славське, с. Тисовець, с. Орявчик, с. Волосянка. Туристична інфраструктура гірськолижних курортів налічує безліч різноманітних послуг для туристів та гостей Львівщини.

Для здорового активного відпочинку на Львівщині набуває все більшої популярності велотуризм, водний туризм а також сільський зелений туризм. Затишний сімейний відпочинок подалі від галасливого міста, цілюще повітря запропонують туристам гостинні сільські садиби Львівщини.

Особливо привабливими для туристів Львівського регіону є туристично-екскурсійні подорожі. На території області діє більше 50 туристичних маршрутів, найцікавішими з яких є маршрут замками та руїнами замків “Золота підкова Львівщини”, маршрут збереженими старожитними монастирсько-храмовими комплексами “Срібне кільце Львівщини”, “Карпатські легенди”, “Місцями Бравого вояка Швейка”, “Львів – перлина Європи”, водний маршрут “Сплав по Дністру”, “Середньовічний Львів”, “Сім чудес Львова”.

Відпочиваючи на Львівщині Ви здобудете здоров’я, гарний настрій та нові незабутні враження.

Ласкаво просимо на Львівщину!